Готель Готель Готель Готель Готель Готель Готель Готель Готель Готель Готель Готель Готель Готель Готель Готель Готель Готель Готель Готель

Готель «12 місяців» розташований на висоті 1550 м над рівнем моря та оточений казковим лісовим масивом. Ми допоможемо вам обрати трасу, адже поряд 4 витяги, зокрема 2 крісельні.


Готель розташований вище від початку підйомників на 100 метрів. Це дозволяє гостям одягати і знімати лижі прямо біля дверей готелю, не витрачаючи додатковий час на дорогу.


Ентузіасти лижного спорту, безперечно, оцінять його зручне розташування по відношенню до трас.
Відкриття готелю відбулося в кінці листопада 2009-го року. Це 4 поверховий дерев'яний зруб на 19 номерів із оздобленням з теплого дерева, куди завжди приємно повернутися після захоплюючого та напруженого дня, проведеного на лижних трасах.


Завдяки зручному розташуванню з вікон відкривається мальовничий краєвид на високогірні пейзажі, засніжені лижні схили та гірськолижні траси.
На великій відкритій сонячній терасі, розташованій на свіжому повітрі, сидячи на зручному кріслі, можна спостерігати за лижниками, насолоджуючись ароматом кави еспресо, смачним фірмовим глінтвейном, чаєм зібраним із карпатських трав, меню гриль-страв та «гуцульської» кухні, а також відмінними настоянками власного приготування.
Кожен почувається тут, як удома - чи то самотні туристи, чи то закохані пари і родини, які подорожують разом з дітьми. 

Персонал готелю оточить Вас турботою і увагою, створюючи всі умови для незабутнього відпочинку при невимушених обставинах. 
На курорті гості можуть скористатися приміщенням для зберігання лижного інвентарю, а потім розслабитися і зняти втому в лазні, яка знаходиться на території готелю. 


Курорт "Драгобрат" дарує всім ентузіастам спортивного відпочинку тривалий і комфортний лижний сезон, що триває з грудня до самого травня!