Готель 12 місяців - Головна
 

Драгобрат в списку гірськолижних курортів України є високогірним. А якби складати рейтинг найкрасивіших гірськолижних курортів України, він зайняв би перше місце.
Розташований на висоті 1400 м над рівнем моря на стику хвойних лісів і зони альпійських лугів. Драгобрат розташований біля підніжжя гори Стіг в районі гірського масиву Близниця.
Драгобрат сміливо може похвалитися красою унікальної карпатської природи. До того ж його відрізаність від навколишніх міст і сіл дає можливість відвідувачам сповна насолодитися гірським відпочинком в горах.
До залізниці звідси - 12 км. Найближчий населений пункт - селище Ясіня, розташований в 18 км. від курорту. Такий відрив від цивілізації гарантує ідеальний відпочинок на лоні природи.
Курорт оточений горами в формі підкови, забезпечує головну принаду Драгобрату - сніг не сходить довгий час, а кататися тут можна цілих 7 місяців в році з листопада по травень.
На Драгобраті ви гарантовано будете кататися на 1,5-метровому шарі снігу.
Селище Ясіня, Закарпатської обл. є точкою відліку при подорожі на Драгобрат.
Як добратися

Взимку від населеного пункту Ясіня на Драгобрат можна проїхати тільки на повноприводному транспорті. Це не повинно вас лякати: якщо у вас немає свого джипа, то проїхати на Драгобрат вам допоможуть місцеві жителі за помірну плату. Найпоширеніший транспорт, щоб проїхати на Драгобрат - це УАЗ і ГАЗ-66.
Проїхати в Ясіня для відпочинку на Драгобраті можна і на своєму особистому автомобілі, і на маршрутному таксі від Івано-Франківська (приблизно 2:00 години їзди). В Івано-Франківську є аеропорт і залізничний вокзал. З серпня запустили новий потяг Київ - Рахів, який зупиняється в Ясіня.

Поїзд

Тепер дорога на улюблений Драгобрат стала ще більш комфортною - з Києва в Ясіня, виспавшись вночі в зручному теплому купе, ви приїдете в 10:04. А там на таксі до самого гірськолижного комплексу. Бажаємо вдалої поїздки на Драгобрат!

КІЛЬКА СХЕМ ПОСЛУГ

ДОЇЗД НА АВТО: МАРШРУТ НА 650 КМ.

Опис маршруту:
Київ - Житомир - Рівне - Дубно - Кременець - Тернопіль - пос.Дружба - Бучач - Монастириська - Тисмениця - Івано-Франківськ - Надвірна - Делятин - Яремча - Яблуниця -Ясіня

ДОЇЗД НА АВТО: МАРШРУТ НА 720 КМ.

Опис маршруту: Київ - Житомир - Чуднів - Любар - Ямпіль - Ланівці - Збарж - тернопіль - пос.Дружба - Бучач - Монастириська - Тисмениця - Івано-Франківськ - Надвірна - Делятин - Яремча - Яблуниця - Ясіня

ДОЇЗД НА ПОЇЗДІ:

1.Нужно доїхати до Івана-Франківська
З Івана-Франківська до Ясіня:
На ж \ д вокзалі, куди Ви приїжджаєте є:
- Маршрутні таксі (з напрямком Ясіня або Драгобрат);
- приватні таксі (5,7,10 чол. Говоріть маршрут і їдете);
- рейсові автобуси (найдешевший варіант, але якщо багато інвентаря не дуже зручний (напрямок Ясіня).
2. З серпня запустили новий потяг Київ - Рахів, проїзд через Ясіня. В Ясіня зустрічає водій, і везе вже до самого готелю.

Броніювання номерів
Телефон
 
Телефон
ВІДЕОРОЛИКИ
Відео
 
ГАЛЕРЕЯ
Фото
 
 
Готель  Номера  Ціни  Ресторан  Баня  Прокат  Контакти  Як доїхати?  Ми в цифрах